Βόρεια Ιρλανδία K17 εναντίον Ελλάδα K17 μετάδοση σκορ 25/10/ | Concert Ally, Inc Club | Concert Ally, Inc
top of page

Concert Ally, Inc Club

Public·63 members

Βόρεια Ιρλανδία K17 εναντίον Ελλάδα K17 μετάδοση σκορ 25/10/2023

1 Μαΐ 2022 — Στην Τούμπα κόντρα στον ΠΑΟΚ δοκιμάζεται απόψε η ΑΕΚ - Το aek365 σας μεταφέρει παραλειπόμενα και LIVE τον αγώνα.

Στο 22ο λεπτό ο Μαγκένις είδε χώρο μπροστά του και έκανε ένα σουτ από το κέντρο για να... κρεμάσει τον Βλαχοδήμο με τη μπάλα να φεύγει έξω. Η Βόρεια Ιρλανδία στη ροή του ματς αντιμετώπισε τον σχηματισμό της Ελλάδας με 3-5-2 και όχι το 4-4-2, όπως είχε δοθεί την UEFA. Γενικότερα αφότου σκόραρε παρουσίασε μία πολυπρόσωπη άμυνα ώστε να κρατήσει την ισοπαλία. Η Ελλάδα πήρε κατοχή και πρωτοβουλία χωρίς να έχει τόσο καλή εικόνα και έβγαλε φάσεις όπως το σουτ του Μπακασέτα που πήγε έξω στο 37'. πατήματά της και επικράτησε με σκορ 3-1 της Βόρειας Ιρλανδίας στη Ριζούπολη. Σκόρερ οι Πέλκας και Μασούρας αλλά και ο Μάνταλος με ένα τρομερό σουτ για το τελικό σκορ. Πως ξεκίνησαν τον αγώνα οι Ελλάδα και Βόρεια ΙρλανδίαΟ Γκουστάβο Πογιέτ ξεκίνησε το ματς με αλλαγές συγκριτικά με την Κύπρο. Κάτω από τα δοκάρια ο Βλαχοδήμος, άμυνα με Τσιμίκα, Χατζηδιάκο, Μαυροπάνο και Μπάλντοκ. Στο κέντρο οι Μάνταλος, Κουρμπέλης και Μπακασέτας και τριάδα μπροστά με Πέλκα, Μασούρα και Ιωαννίδη. Η Βόρεια Ιρλανδία με βάση την αρχική διάταξη της UEFA είχε διάταξη με γκολκίπερ τον Πίκοκ, άμυνα με Λιούς, Έβανς, Φλάναγκαν και Μπράντλεϊ. Κέντρο με Τόμπσον και ΜακΝερ στα άκρα και εσωτερικούς τους ΜακΚαν και Ντέιβι και μπροστά τους Μαγκένις και Λέιβερι. Ωστόσο όπως φάνηκε στο γήπεδο από το α' μέρος προσέγγισε το ματς και με 3-5-2. Δύο φάσεις η Ελλάδα και γρήγορο γκολ στο 14' για να ισοφαριστεί στο 18'Στο 3ο λεπτό ο Μασούρας έγινε κάτοχος της μπάλας και σούταρε λίγο έξω. Στο 13' ο Μπακασέτας είχε ένα σουτ που κόπηκε. Στο 14ο λεπτό η Ελλάδα βρήκε γκολ από μπαλιά του Μπάλντοκ μετά από συνεργασία του με Μπακασέτα, λανθασμένη έξοδος του Πίκοκ που έπεσε πάνω σε συμπαίκτη του και εξαιρετική κεφαλιά (κεφαλιά - ψαράκι) από κοντά του Πέλκα. Έτσι έγινε το 1-0. Η Βόρεια Ιρλανδία ωστόσο μετά από μία σέντρα του Ντέιβις έπιασε στον... ύπνο την ελληνική άμυνα και από κοντά ο Λέιβερι έκανε το 1-1 στο 18'. Στο 21' ο Μασούρας είχε μεγάλη φάση με δοκάρι και στη συνέχεια ο Πέλκας είχε σουτ λίγο έξω. Φινάλε με τριάρα για την Ελλαδάρα! (vids)Η Ελλάδα... έκλεισε την παρένθεση της Κύπρου και ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις στο όμιλο με επιστροφή στις νίκες. Σε ένα απολαυστικό δεύτερο ημίχρονο η Εθνική επικράτησε με 3-1 της Βόρειας Ιρλανδίας χάρη στα γκολ των Πέλκα, Μασούρα και Μάνταλου. Στην Β΄κατηγορία του Nations League η «γαλανόλευκη». Πως ξεκίνησαν τον αγώνα οι Ελλάδα και Βόρεια ΙρλανδίαΔύο φάσεις η Ελλάδα και γρήγορο γκολ στο 14' για να ισοφαριστεί στο 18'Έμεινε ψηλά η Ελλάδα και σκόραρε με τον Μασούρα στο 55' και μετά με εξαιρετικό σουτ ΜάνταλουΗ Εθνική μας ομάδα αν και ζορίστηκε στο πρώτο 45λεπτο - στο φινάλε του ομίλου της στο Nations League - στην επανάληψη βρήκε τα... Ιρλανδία – Ελλάδα: Το κανάλι μετάδοσης του αγώνα της 13 Οκτ 2023 — Ενημερώθηκε στις 13 Οκτ 2023 - 02:49 Το κανάλι που θα δείξει τον αγώνα Ιρλανδία - Ελλάδα για τα προκριματικά του EURO 2024. Ιρλανδία – Ελλάδα: ... Ιρλανδία Ελλάδα μετάδοση 2022 13 Οκτωβρίου 2023 27 Σεπ 2022 — Ιρλανδία Ελλάδα μετάδοση 2022 13 Οκτωβρίου 2023 27 Σεπ 2022 — ΠοδοσφαιροUEFA NATIONS LEAGUE 2022-2023. Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δούμε το ... Μέχρι το τέλος του α' μέρους δεν άλλαξε κάτι δραστικά και έμεινε το 1-1. Έμεινε ψηλά η Ελλάδα και σκόραρε με τον Μασούρα στο 55' και μετά με εξαιρετικό σουτ ΜάνταλουΗ Εθνική μας ομάδα βελτίωσε την εικόνα της στο ξεκίνημα του β' μέρους με πίεση ψηλά και επιβραβεύτηκε. Ο Μάνταλος έκλεψε και έβγαλε στον Μπακασέτα και εκείνος με τη μία στον Μασούρα που από κοντά στο 55' έκανε το 2-1. Στο 58' ο Τσιμίκας είχε ευκαιρία με σουτ που κόπηκε. Στη συνέχεια είχε ευκαιρία με σουτ και ο Μπάλντοκ. Βόρεια Ιρλανδία 3-1: Απολαυστικό φινάλε με τριάρα! (vids) 27 Σεπ 2022 — πατήματά της και επικράτησε με σκορ 3-1 της Βόρειας Ιρλανδίας στη Ριζούπολη. Σκόρερ οι Πέλκας και Μασούρας αλλά και ο Μάνταλος με ένα τρομερό ... Χωρίς τίτλο ... Ελλάδα https://www.onsports.gr/podosfairo/superleague/story/354246 k17 https://www.onsports.gr/media/com_news/story/2013/10/19/351837/main ... ΟΡΑΤΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΔΙΑΒΑΣΤΕ AYΡΙΟ ΣΤΗΝ ξένος τύπος Και τώρα ο λόγος στους δανειστές Η ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ, Ελλάδα Το σχέδιο προϋπολογισμού βασίζεται σε περικοπές The Wall Street Journal, ΗΠΑ ... Ελλάδα-Ιρλανδία 2-1: Υπέροχο γκολ με ασίστ Μπακασέτα και Ελλάδα-Ιρλανδία 2-1: Υπέροχο γκολ με ασίστ Μπακασέτα και σκόρερ τον Μασούρα (vid). Νέο προβάδισμα για την Ελλάδα με το γκολ του Μασούρα στο ...Novasports · 16 Ιουν 2023